Czwartek, 7 lipca 2022 10:14
Reklama
Reklama
Reklama

(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz.

Wczoraj w Pszczółkach odbyło się Święto Miodu Pszczółkowskiego,a zarazem dożynki gminne. Wydarzenie uświetniły występy Izabeli Trojanowskiej oraz grupy Myslovitz.
(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz.
Autor: fot. (tt)

Na terenie Parku Lipowego na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Wiele stoisk z miodem, plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne umilały czas w trakcie dożynek. O godz. 16.30 wystąpiła pierwsza gwiazda Luigi Pagano, który od kilku lat mieszka w Polsce. Po koncercie czekał na swoich fanów rozdając autografy, robiąc z nimi selfie. Po godz. 19.00 na scenie pojawiła się Izabela Trojanowska, która zdobyła serca starszej części publiczności.

Po godzinie 20.00 odbył się ostatni w tym dniu koncert grupy Myslovitz. Choć od kilku lat występują już bez Artura Rojka, a na początku roku pożegnali się z nowym wokalistą pod sceną pojawiły się tłumy fanów. Na tegorocznej trasie koncertowej w gościnnym udziale zapowiedziano Łukasza Lańczyka znanego z grupy Lorein. Gościnny wokalista z całą pewnością ze względu na bardzo zbliżony styl swojej grupy do Myslovitz poradził sobie doskonale w występie. Publiczność od młodzieży po starsze osoby, które pamiętają wiele utworów jeszcze z lata dziewięćdziesiątych, doskonale się bawiła w czasie ponad godzinnego występu.

Na zakończenie imprezy zaprezentowano pokaz laserowy.

Fragment koncertu Izabeli Trojanowskiej

Ładuję odtwarzacz...

Fragment koncertu Myslovitz.

Ładuję odtwarzacz...

 

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama