Poniedziałek, 4 lipca 2022 08:42
Reklama
Reklama

111 km/h przez centrum Elbląga. Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy.

ELBLĄG Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który jechał 111 km/h główną ulicą Elbląga. Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Od początku roku policjanci z Elbląga odnotowali już 78 podobnych wykroczeń
111 km/h przez centrum Elbląga. Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy.
Autor: fot. KMP Elbląg

Wczoraj (14 maja) policjanci z ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierowców. Na ulicy Płk. Dąbka zatrzymali audi, którym kierował 30-letni elblążanin. Mężczyzna jechał 111 km/h i tym samym przekroczył dozwoloną prędkość w tym miejscu o 61 km/h. Wpisał się do niechlubnego rejestru kierowców, którzy zostali ukarani za tzw. „50 +”. Od początku roku było ich aż 78. Elblążanin na 3 miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.

Policjanci przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków i to tych najtragiczniejszych. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg, zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

 

 


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama