Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:44
Reklama
Reklama
Reklama

Sylwia Grzeszczak i G.A.S.P. na Wejograniu

Lato w pełni, a wraz z latem, jak co roku, cykl koncertów letnich, które co niedzielę odbywają się w Parku Majkowskiego w Wejherowie.W samym środku wakacji - jeden z koncertów to Wejogranie! W tym roku odbędzie się 28 lipca. To wydarzenie dla całych rodzin, w programie więc atrakcje dla każdego - niezależnie od wieku.
Sylwia Grzeszczak i G.A.S.P. na Wejograniu

Jak co roku rozpoczniemy od pokazu Strongman. Będziemy świadkami prezentacji niezwykłej siły uczestników. Każdy miłośnik sportowej rywalizacji będzie zachwycony tym niezwykłym pokazem. Doświadczenia lat ubiegłych dowodzą, że to niesamowite show dostarczy wrażeń także najmłodszej części publiczności. To właśnie dzieci częstokroć zafascynowane są pokazami siłowych umiejętności. Wierzymy, że po tym występie każdy poczuje w sobie sportowego ducha.

A skoro już przy sporcie i ruchu jesteśmy... najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać
z dmuchańców do skakania, które pozwolą rozładować nadmiar energii, wyzwolą endorfiny i dostarczą wielu powodów do śmiechu i radości. Tego, że ruch to zdrowie nie trzeba nikomu udowadniać, a żeby przekonać się jak dzieci uwielbiają ruchowe formy spędzania czasu, wystarczy wybrać się na Wejogranie i choć przez chwilę poobserwować ten wulkan młodej energii.

Z myślą o dzieciach zaprezentowane zostanie też niezwykłe widowisko - Budyń Julka Tuwima, które nie tylko przybliży najmłodszym postać poety, ale przede wszystkim jego ponadczasową twórczość, która bawi kolejne pokolenia. To wypełnione piosenkami show poderwie do wspólnej zabawy nawet najbardziej nieśmiałe dzieci.

Nie zapominamy jednak o dorosłych!

W znakomite humory wprawi wszystkich zgromadzonych występ Kabaretu Chyba. Ich występy każdorazowo przyprawiają publiczność o salwy śmiechu. Nie bez powodu ten pochodzący z Wrocławia kabaret uznawany jest za najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. To nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali bowiem wspólnie m.in. z Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce. Tym razem wystąpią
w Wejherowie i tu także z całą pewnością rozbawią publiczność do łez.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie ogrom świetnej muzyki!

Zaczniemy od koncertu zespołu G.A.S.P., który wprowadzi publiczność w koncertowy nastrój i oczaruje wszystkich zarówno wykonaniami własnych piosenek jak i coverów. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów polskiego rocka. Zespół tworzy czwórka trójmiejskich muzyków z olbrzymim doświadczeniem scenicznym. Panowie mają za sobą różne muzyczne historie i ogromne doświadczenie wyniesione z innych projektów. Każdy ich koncert charakteryzuje się żywiołowością, dużą dawką pozytywnej energii i mocniejszymi gitarowymi elementami.

Przede wszystkim zaś wystąpi gwiazda wieczoru - Sylwia Grzeszczak! To znakomita wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynie z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Jej piosenki jak: „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” oraz „Nowe szanse” błyskawicznie podbiły serca publiczności, wspinając się na szczyty list przebojów najważniejszych rozgłośni radiowych w kraju, takich jak RMF FM, Radio ZET czy Radio Eska. Później przyszedł czas na kolejne hity - jak "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości", czy "Flirt". Piosenki Sylwii Grzeszczak - "Księżniczka" i "Tamta dziewczyna" nuciła cała Polska. Z pewnością nie zabraknie też okazji, by wspólnie odśpiewać je podczas tegorocznego Wejogrania!

W programie imprezy są także liczne konkursy i niespodzianki. Jakie? O tym przekonamy się już
w najbliższą niedzielę w Parku Majkowskiego. Zapraszamy od 16.30!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 27°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama