Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:40
Reklama
Reklama
Reklama

Thom Yorke na Open'er Festival 2020

GDYNIA Jeden z najważniejszych artystów współczesnej sceny alternatywnej ponownie przyjedzie do Gdyni. Thom York, na co dzień lider i wokalista Radiohead, tym razem na Open’erze pojawi się ze swoim solowym projektem.
Thom Yorke na Open'er Festival 2020
Autor: fot. materiały prasowe organizatora (Opener.pl)

Thom Yorke jest bez wątpienia jednym z najważniejszych twórców współczesnej muzyki alternatywnej. Na przestrzeni tych lat jego twórczość i muzyczne zainteresowania wielokrotnie zaskakiwały i zachwycały słuchaczy na całym świecie. Nie ważne czy nagrywał ze swoim macierzystym zespołem Radiohead, pobocznym projektem Atoms for Peace czy solo – kolejne wydawnictwa tylko podkreślały jego status jako legendy.
 
W 2017 roku Thom Yorke gościł w Gdyni, gdzie razem z Radiohead byli headlinerami Open’era. Na najbliższej edycji festiwalu Yorke wystąpi ze swoim solowym projektem Tomorrow’s Modern Boxes. Do Gdyni przyjedzie razem z wieloletnim przyjacielem Nigelem Godrichem, odpowiedzialnym za produkcję ostatniej płyty Yorke’a oraz takich albumów Radiohead jak „Kid A”, „OK Computer” czy „In Rainbows”. Muzykom towarzyszyć będzie artysta wizualny Tarik Barrik.


Thom Yorke wystąpi na Open’erze w środę, 1 lipca 2020 roku. Informacje o wydarzeniu oraz biletach można znaleźć na oficjalnej stronie Open’er Festival oraz Facebooku.


Oceń

Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama