Środa, 6 lipca 2022 15:53
Reklama
Reklama
Reklama

Potrącenie pieszej, podtopienia budynku, pożar bliźniaka. KRONIKA STRAŻACKA 22-28.02.2021

POW. SZTUMSKI. W dniach 22-28 lutego strażacy podejmowali szereg interwencji do najpoważniejszych zdarzeń należało potrącenie kobiety, pożar w domu typu bliźniak, w którym znajdowała się butla z gazem i podtopienie budynku.
Potrącenie pieszej, podtopienia budynku, pożar bliźniaka. KRONIKA STRAŻACKA  22-28.02.2021
Autor: Archiwum

M. STARY TARG. 28 lutego o godz. 9.21 w Zielonkach strażacy podejmowali interwencję do zalanej piwnicy w budynku mieszkalnym. Miała wymiary 3 na 4 m. Lustro wody znajdowało się na wysokości ok 30 cm. Woda przeciekła do piwnicy z pobliskiego bagna. Strażacy dokonali wypompowania wody z piwnicy.

 

GM. STARY DZIERZGOŃ. 24 lutego ok. godz. 14 straż pożarna interweniowała w Folwarku. Ratownicy weszli do mieszkania i pomogli seniorom się ubrać i wyjść z mieszkania. Następnie udzielono im pomocy przy wejściu do pojazdu, który zawiózł ich do punktu szczepień.

 

SZTUM. 22 lutego ok. godz. 18 przy ul. Zacisze w Sztumie na poboczu drogi krajowej 55 zastano osobę poszkodowaną, opatrywaną przez świadków zdarzenia. Z relacji kobiety wynika że została ona potrącona przez samochód osobowy.

 

GM. STARY TARG. Na drodze nr 517 między miejscowością Klecewo-Stary Targ sam. osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane znajdowały się na jezdni. Samochód natomiast zastano, stojący w poprzek drogi blokując ruch. Strażacy udzielili pomocy poszkodowanym i usunęli pojazd z jezdni.

 

GM. STARY TARG. 22 lutego o godz. 4.47 dyspozytor PSK odebrał zgłoszenie o palącym się pomieszczeniu w budynku mieszkalnym typu bliźniak. Paliła się kotłownia. Przed przybyciem strażaków budynek opuściły 4 osoby, jedna osoba została poszkodowana. Był to mężczyzna ok. 50 lat, przytomny z poparzeniami dłoni i twarzy. W budynku znajdowała się butla z gazem propan butan 11kg

 

 

opr. (tomm)/KP PSP Sztum


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama