Sobota, 2 lipca 2022 00:41
Reklama
Reklama

47 zdarzeń w minionym tygodniu m.in. pożar sklepu w Tczewie. KRONIKA STRAŻACKA 19-25.07.2021

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 19 – 25 lipca br. zanotowano łącznie 47 zdarzeń w tym 7 pożarów, 37 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe.
47 zdarzeń w minionym tygodniu m.in. pożar sklepu w Tczewie.  KRONIKA STRAŻACKA 19-25.07.2021
Autor: tczewska.pl

Pies uwięziony na zbiorniku wodnym

GM. MORZESZCZYN. 19 lipca w Bielsku strażacy podjęli interwencje do uwięzionego w stawie psa. Na miejscu zdarzenia zastano psa, który utknął w jednym z śródpolnych stawów. Zwierzę uczepiło się krzewu i wyczerpane nie miało sił dopłynąć do brzegu. Strażacy w ubraniach do pracy w wodzie uwolnili psa i wydostali go na brzeg. W działaniach brał udział zastęp OSP Morzeszczyn

 

Ogień w sklepie od lodówki

TCZEW. 20 lipca przy ul. Jedności Narodu doszło do pożaru sklepu z artykułami spożywczymi. Na miejscu zdarzenia zastano silne zadymienie w pawilonie. Po odłączeniu energii elektrycznej, ratownicy w sprzęcie ochrony układu oddechowego weszli do środka w poszukiwaniu źródła pożaru. Pożar zlokalizowano na zapleczu, gdzie paliła się lodówka. Z uwagi na silne zadymienie zgromadzone w sklepie artykuły spożywcze nie nadawały się do spożycia. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew.

 

Opr. (tomm)/KP PSP Tczew


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama