Czwartek, 30 czerwca 2022 21:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert charytatywny z udziałem artystów. Wystąpią m.in.: Adam Van Bendler, Tomasz Kwiatkowski, Formeo czy Herodsky

DJ-e, muzycy i stand-uperzy, muzycy wystąpią w ramach imprezy charytatywnej, którą w sobotę, 9 kwietnia organizuje Green Loft we współpracy z Fundacją Uniters. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na pomoc dla obywateli Ukrainy, którzy pozostali w swoim kraju. Wystąpią m.in.: Adam Van Bendler, Tomasz Kwiatkowski, Formeo czy Herodsky.
  • Źródło: UM Gdynia
Koncert charytatywny z udziałem artystów. Wystąpią m.in.: Adam Van Bendler, Tomasz Kwiatkowski, Formeo czy Herodsky

Green Loft oraz Fundacja Uniters mają wspólny cel. Chcą uzbierać jak najwięcej funduszy na wsparcie Ukraińców, którzy pozostali w ojczyźnie. Dlatego organizują specjalną imprezę charytatywną, która odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 18.00 w Green Lofcie przy ul. Sambora 37 (otwarcie bramek o godz. 17.00). Wstęp dla osób pełnoletnich.
 
Wydarzenie pt. „Artyści #dlaUkrainy” będzie podzielone na trzy części. Jako pierwsi wystąpią stand-uperzy: Adam Van Bendler, Tomasz Kwiatkowski, Czarek Sikora i Kuba Dąbrowski. W drugiej części zaplanowano koncerty. Wystąpią Formeo oraz Janek Sosnowski. Na koniec zagrają DJ-e: Patryk Niedziela oraz Herodsky. Całość poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.
 
W trakcie imprezy odbędą się licytacje. Będzie można również kupić plakaty i obrazy na kiermaszu artystycznym.
 
Bilety w cenie 50 zł można kupić online. Ich ilość jest ograniczona.

Dochód ze sprzedaży wejściówek, a także środki zebrane podczas kiermaszu artystycznego zasilą zbiórkę prowadzoną przez Fundację Uniters.
 
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Green Loftu oraz w wydarzeniu na Facebooku.


Oceń

Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama