Wtorek, 5 lipca 2022 15:00
Reklama
Reklama
Reklama

1,2 tys. zgłoszeń do strażaków w całym kraju. Zerwane opierzenie dachu. Drzewo powaliło się na przystanek autobusowy!

Przez Polskę przetaczają się burze z gradobiciem, wieje bardzo silny wiatr. Komenda Główna Straży Pożarnej poinformowała o ponad 260 akcjach strażackich w ciągu ostatnich 24 godzin (1,2 tys. zgłoszeń) w całym kraju do zdarzeń związanych z usuwaniem skutków nawałnic. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce w Subkowach, gdzie doszło do częściowego zerwania dachu. W innej m. Drzewo powaliło się i zniszczyło przystanek...
1,2 tys. zgłoszeń do strażaków w całym kraju. Zerwane opierzenie dachu. Drzewo powaliło się na przystanek autobusowy!
Autor: OSP Subkowy

W Subkowach strażacy OSP Pelplin i OSP Subkowy zabezpieczali dach po tym jak doszło do zerwania opierzenia dachu.

W Rybakach przy ul. Kociewskeij drzewo przewróciło się na przystanek autobusowy. Konieczna była interwencja OSP Subkowy i JRG Tczew, by udrożnić odcinek drogi oraz usunąć skutki fatalnego powalenia drzewa.

Jak już podawaliśmy w naszym serwisie IMGW ostrzega przed silnym wiatrem 2 stopnia oraz burzami z gradem 1 stopnia. IMGW wydało komunikat, w którym ostrzega m.in. przed silnym wiatrem, który pojawia się w wielu regionach kraju w tym z dużą intensywnością na Pomorzu.

 

(tomm)

Fot. OSP SubkowyOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama