Środa, 10 sierpnia 2022 18:55
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Premier Mateusz Morawiecki na Kociewiu! Jutro odwiedzi Tczew i Starogard Gd.

Jutro, w sobotę 2 lipca premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kociewie. Wizyta rozpocznie się w Tczewie., gdzie pierwszym punktem będzie złożenie hołdu obrońcom Tczewa przy obelisku niedaleko Mostu Tczewskiego.
Premier Mateusz Morawiecki na Kociewiu! Jutro odwiedzi Tczew i Starogard Gd.
Autor: Profil Facebook Mateusz Morawiecki

Znane są już pierwsze szczegóły wizyty. Premier RP o 15.00 złoży kwiaty przy obelisku na Bulwarze Nadwiślańskim. Będzie tam też okazja do przedstawienia jaki jest obecnie stan Mostu Tczewskiego, na który powiat otrzymał niedawno dotację - 62  miliony złotych.

W imieniu premiera nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II oraz tablicą Lecha Kaczyńskiego. W planach premier ma także wizytacje stadionu lekkoatletyczno – piłkarskego.

Po wizycie w Tczewie Mateusz Morawiecki uda się na spotkanie z samorządowcami w Starogardzie Gdańskim. Odbędzie się ono w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 16.30 (bez udziału mediów).


W. Mocny


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama