Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:04
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

UWAGA! Wzmożone kontrole drogowe m.in. na jedynce, berlince i A1

Dziś tczewscy policjanci prowadzą wzmożone działania na drogach naszego powiatu, na których najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Mundurowi głównie będą zwracać uwagę na przestrzeganie dozwolonej prędkości, a także na inne wykroczenia, które są najczęstszą przyczyną wypadków.
UWAGA! Wzmożone kontrole drogowe m.in. na jedynce, berlince i A1
Autor: Policja

15 lipca br. policjanci drogówki będą prowadzić działania, których celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości oraz niedostosowania prędkości do warunków ruchu. Policjanci zwrócą także uwagę czy kierowca oraz pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w odpowiednich do ich masy i wzrostu urządzeniach.

Wzmożonych kontroli policyjnych możemy się spodziewać na drogach krajowych nr 22, 90, 91 i Autostradzie A1 oraz drogach wojewódzkich, na odcinkach gdzie najczęściej dochodzi do tragicznych zdarzeń drogowych spowodowanych nadmierną prędkością.

W działaniach wezmą udział mundurowi poruszający się radiowozami oznakowanymi, jak i nieoznakowanymi z wideorejetratorami. Funkcjonariusze będą także prowadzić pomiar prędkości w sposób statyczny przy użyciu ręcznych mierników prędkości.
 

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama