Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:26
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

21 zarzutów m.in. za kradzież paliwa i kierowanie samochodem z zakazem

Kryminalni z tczewskiej komendy 13 lipca br. zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta, którego podejrzewali o kradzieże oraz niestosowanie się do wyroku sądu. 14 lipca śledczy przedstawili mężczyźnie łącznie 21 zarzutów.
21 zarzutów m.in. za kradzież paliwa i kierowanie samochodem z zakazem
Autor: KPP Tczew

13 lipca br. kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta, którego podejrzewali o kradzieże oraz niestosowanie się do wyroku sądu. Według ustaleń mundurowych mężczyzna ten od 14 do 19 czerwca br. siedmiokrotnie kradł paliwo na stacjach w powiecie tczewskim. W wyniku tych przestępstw powstały łączne straty na kwotę ponad 6 tys. zł.Stróże prawa ustalili ponadto, że zatrzymany 31-latek ma sądowy zakaz kierowania pojazdów, który łamał 13-krotnie.Policjanci podejrzewają tego mężczyznę, także o kradzież wózka paletowego oraz radia samochodowego o łącznej wartości 2,5 tys. zł. Mężczyzna te przedmioty miał ukraść w okresie od 2 do 4 lipca br. swojemu pracodawcy.Śledczy przedstawili 31-latkowi łącznie 21 zarzutów, za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama