Wtorek, 9 sierpnia 2022 03:02
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Agresywny gość weselny! Odpowie m.in. za znieważenie funkcjonariuszy

W niedzielę przed godziną 2 mundurowi zatrzymali 32-latka, który ich znieważył. Funkcjonariusze zostali wezwani do jednej z restauracji w Tczewie, gdzie awanturował się gość weselny. Podczas prowadzonej interwencji mężczyzna ten znieważył stróży prawa, za co został zatrzymany. 32-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzut. Za to przestępstwo grozi kara do roku pozbawienia wolności.
Agresywny gość weselny! Odpowie m.in. za znieważenie funkcjonariuszy
Autor: Policja

24 lipca br. około godziny 1 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednej z restauracji na terenie Tczewa awanturuje się gość weselny. W to miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego. Policjantka oraz policjant dowiedzieli się, że 32-latek awanturował się w stosunku do swojej partnerki. Podczas interwencji mężczyzna ten zaczął wyzywać stróżów prawa. Nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń. Mundurowi pouczali agresywnego mężczyznę, aby zachowywał się zgodnie z prawem. Jednak ten nie reagował na polecenia, a jego agresja narastała i dalej znieważał stróży prawa. W związku z zaistniałym przestępstwem funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 32-latka, wobec którego byli zmuszeni użyć gazu oraz kajdanek. Funkcjonariusze po zatrzymaniu mężczyzny przewieźli go do policyjnego aresztu.

Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy. 32-latek przyznał się do popełniania tego przestępstwa i złożył wyjaśniania. Za to przestępstwa grozi kara do roku pozbawienia wolności.


 

KPP Tczew


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama