czwartek, 29 września 2022 13:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

26 tys. zł strat. Kradł m.in. infrastrukturę kolejową

W poniedziałek, 19 września tczewscy kryminalni zatrzymali 19-latka, który odpowie za kradzież infrastruktury kolejowej oraz paliwa z lokomotywy. Całkowity koszt strat wyniósł 26 tys. zł. Dodatkowo zatrzymany mieszkaniec Tczewa usłyszał zarzut kradzieży roweru o wartości 1,2 tys. zł.
26 tys. zł strat. Kradł m.in. infrastrukturę kolejową
Autor: KPP Tczew/Collage red.

9 września br. kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali 19-letniego mieszkańca Tczewa, który ukradł rower o wartości 1,2 tys. zł. Policjanci odzyskali ukradziony jednoślad i przekazali właścicielowi. Funkcjonariusze podczas prowadzonych czynności ustalili ponadto, że mężczyzna ma związek z kradzieżą infrastruktury kolejowej. We wrześniu br. w krótkich odstępach czasu mężczyzna kradł m.in. miedziane elementy kolejowe oraz 60 litrów paliwa z lokomotywy. Całkowity koszt strat wyniósł 26 tys. zł.

W poniedziałek mieszkaniec Tczewa usłyszał zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo 19-latkowi grozi 5 lat więzienia.

KPP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama