Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe na Targach w Gdyni

Podziel się:
Oceń:
30.07.2015, 23:01

Od trzydziestego lipca do drugiego sierpnia w Gdyni odbywają się Jubileuszowe 10. Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA - na wodzie. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny przez cztery dni można będzie oglądać w przystani jachtowej „Marina Gdynia”.

Tegoroczna edycja Targów będzie rekordowa. Swoją ofertę zaprezentuje 137 firm z kraju i zagranicy (Niemiec, Ukrainy i Czech). W gdyńskim porcie zobaczymy blisko 120 jachtów i łodzi, w tym wiele premierowych, debiutujących na rynku jednostek. Wśród prezentowanych jachtów i łodzi znajdą się zarówno jednostki za kilkadziesiąt tysięcy, jak i luksusowe łodzie za miliony złotych.

Tradycyjnie przy nabrzeżu w gdyńskiej Marinie zobaczymy ofertę polskiej stoczni Galeon. Tegorocznym hitem i jednocześnie największą łodzią prezentowaną w Gdyni będzie Galeon Crystal 780 - flagowy model, który stanowi pokaz możliwości firmy w zakresie technologii, designu oraz jakości wykończenia. Piękna linia „kryształowego” jachtu została stworzona ze szczególną uwagą by zapewnić niebywałą przestronność i komfort na całej łodzi. W Gdyni zobaczymy także inne imponujące jednostki Galeona: 550 Fly, 445 Hts, 430 Htc, 430 Skydeck, 420 Fly, 405 Htl, 385 Hts, 325 Hts oraz 305 Open.

Ciesząca się uznaniem w kraju i zagranicą, Stocznia Delphia Yachts Kot zaprezentuje na Targach jacht Maxi 1200, zaprojektowany przez legendarnego, szwedzkiego konstruktora jachtów, Pelle Pettersona. Jacht Maxi 1200 debiutował podczas tegorocznych targów w Düsseldorfie. W Polsce zobaczymy go pierwszy raz. Maxi 1200 to jacht o eleganckiej i jednocześnie dynamicznej stylistyce, zaprojektowany do szybkiej turystyki. W ofercie Delphii znajdziemy także jachty motorowe: Nautikę 1300 oraz najnowszy model Nautika 1100S, w pełni ślizgowy cruiser, z możliwością pływania wypornościowego po rzekach czy kanałach.

W halach namiotowych ustawionych na nabrzeżu znajdziemy produkty firm oferujących akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Będą również organizatorzy czarterów oraz media branżowe.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.