DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

RODZINNY WEEKEND Z LEGOLAND® BILLUND RESORT!

start 24.02.2018 godz. 10:00

Legoland

Lokalizacja: Rumia, ul. Grunwaldzka 108

RODZINNY WEEKEND Z LEGOLAND® BILLUND RESORT!
JUŻ 24-25 LUTEGO W CENTRUM HANDLOWYM PORT RUMIA W RUMI
W najbliższy weekend 24-25 lutego w Centrum Handlowym Port Rumia w Rumi odbędzie się otwarta, rodzinna i bezpłatna impreza z parkiem rozrywki LEGOLAND Billund. Dzieci i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się twórczej zabawie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.
W tym roku LEGOLAND Billund obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji w tym kultowym parku rozrywki na gości czekają niesamowite atrakcje m.in.: zostanie rozbudowane miasteczko LEGOREDO® Town o nową kolejkę górską dla najmłodszych, LEGO® Canoe - klasyczna przejażdżka kajakowa - również zostanie poddana gruntownej przebudowie, aby zagwarantować dzieciom jeszcze więcej rozpryskujących się fal i emocji, powiększone będzie także główne wejście do parku i zostaną dodane nowe modele z klocków LEGO®.
Uczestnicy eventu poczują przedsmak niezapomnianej wizyty w LEGOLAND Billund już w najbliższy weekend! 24 i 25 lutego w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Port Rumia w Rumi, będą mogli poznać wybrane atrakcje parku:
- pojeździć po wyznaczonym torze na jedynych poza LEGOLAND® elektrycznych samochodach LEGO®;
- spróbować swoich sił w strefie multimedialnej z interaktywnymi grami;
- dać upust swojej fantazji i zbudować wszystko, co tylko przyjdzie im głowy w rodzinnych strefach pełnych klocków LEGO®;
- bawić się bez końca w strefie zabawy LEGO® Soft Bricks,
- podziwiać kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z parku rozrywki w Billund
- pomalować buźkę w specjalnej strefie malowania twarzy.
Organizatorzy zaplanowali także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami: zestawami klocków LEGO i biletami do LEGOLANDU oraz nagrodą główną - rodzinnym pobytem w LEGOLAND Billund Resort.
Park rozrywki LEGOLAND Billund w Danii to jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. W tym niesamowitym świecie zbudowanym z ponad 58 milionów kultowych klocków LEGO na zwiedzających czeka bogactwo atrakcji, np. Miniland - miniaturowy świat pełen słynnych budowli, strefa NINJAGO World z kolejką NINJAGO The Ride, gdzie za pomocą zaawansowanej technologii dzieci przenoszą się do świata LEGO NINJAGO w wymiarze 4D, KNIGHT’S KINGDOM™ - kraina dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i legendarnych wikingów, miasteczko LEGOREDO® TOWN wzorowane na Dzikim Zachodzie, Nawiedzony Dom, w którym straszy, strefa polarna z kolejką pędzącą 65 km/godzinę, czy DUPLO® LAND dla najmłodszych fanów klocków LEGO.
Klockowy park rozrywki to flagowa, ale nie jedyna atrakcja duńskiego regionu LEGOLAND Billund Resort, położonego niespełna 650 km na północny zachód od polskiej granicy. Na małych i dużych turystów czekają m.in. ZOO safari, wioska wikingów, spacer na szczycie mostu 60 metrów nad poziomem morza, najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, nurkowanie, plażowanie czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach. A wszystko to dostępne ze zniżkami i promocjami, które gwarantuje bezpłatna karta Be Happy Pass!
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.