Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Michał Szpak - rock.

start 29.06.2018 godz. 20:00

Impresariat 34art

Lokalizacja: Sopot, ul. Zamkowa Góra 3/5

Kariera Michała Szpaka z pewnością była zapisana w gwiazdach, gdyż pochodzi on z wysoce artystycznej rodziny. Nabrała ona tempa po udziale artysty w popularnym talent show X-Factor w 2011 roku. Już pierwszymi występami zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. 29 czerwca artysta wystąpi w Sopocie.W 2015 roku ponownie zachwycił nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym "Byle Być Sobą". Ten materiał wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować. 

Na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016 Artysta po wykonaniu piosenki "Byle Być Sobą" otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył bardzo prestiżową główną nagrodę opolskiego Festiwalu - GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016. W maju 2016 r. Michał reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, gdzie z piosenką "Color Of Your Life" sensacyjnie zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W ogólnej klasyfikacji zajął wysokie ósme miejsce.

Koncert Michała Szpaka to przekrój przez największe przeboje Artysty uzupełniony wyjątkową oprawą wizualną i przepełniony muzycznymi emocjami.

Informacja o biletach:
Bilety w cenach: 70/90/110 zł

Bilety dostępne na stronie: www.34art.pl

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.