Zagraj w Letniej Basket Lidze w Trójmieście!

start 06.08.2018 godz. 08:00

Platforma Medialna Pmedia

koniec 13.08.2018 godz. 23:59

Lokalizacja: Sopot, Wejherowska 1

Startuje letnia liga koszykówki z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie mecze rozgrywane będą w klimatyzowanej, pełnowymiarowej hali. Harmonogramowi rozgrywek nie będzie straszny upał ani deszcz. Zapisy potrwają do 13 sierpnia! A pierwszego, historycznego mistrza Letniej Basket Ligi poznamy 19 września!

Rywalizacja 5x5 toczy się w kategorii open i jest świetną okazją na przygotowanie się do sezonu. Spotkania rozgrywane będą w dniach powszednich - od poniedziałku do środy w godzinach wieczornych 19.00-22.00. Główną areną zmagań będzie - mieszcząca się w centrum Trójmiasta oraz posiadająca łatwy dojazd transportem publicznym jak i prywatnym - Hala Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie przy ul. Wejherowskiej i al. Niepodległości.

Rywalizacja na parkietach Letniej Basket Ligi wystartuje 20 sierpnia i docelowo toczyć się będzie w dwóch rundach - faza grupowa oraz play-off. System rozgrywek jak i szczegółowy terminarz zostanie dopasowany do ilości zakwalifikowanych zespołów. Każda drużyna ma zagwarantowane rozegranie 7 spotkań. W trakcie meczów prowadzone będą pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Przejrzysta prezentacja danych meczowych na stronie rozgrywek pozwala na analizę i szybkie porównanie zespołów, zawodników oraz dostęp do rankingu i rekordów zarówno z aktualnego sezonu jak i późniejszego archiwum.

Szczegółowe informacje pod adresem e-mail: [email protected], telefonicznie 794-023-023 oraz na stronie internetowej: www.Letnia.Basketliga.pl. Zapraszamy na profil ligi na Facebooku pod łatwym do zapamiętania adresem: fb.me/LetniaBasketLiga. Można z nami szybko się skontaktować także poprzez mobilnego Messengeram.me/LetniaBasketLiga.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.