Games Clash Masters - esportowe widowisko

start 28.09.2018 godz. 11:00

Murator Expo

koniec 30.09.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Gdynia, Kazimierza Górskiego 8

Games Clash Masters to międzynarodowy turniej w grze komputerowej Counter Strike: Global Offensive, którego finały odbędą się już 28-30 września na Gdynia Arenie .

Najlepsze polskie i światowe drużyny przyjadą nad polskie morze, aby wziąć udział w rozgrywkach i zaprezentować się przed kibicami na widowiskowej scenie. Dodatkowo na uczestników czeka wiele gamingowych atrakcji i festiwal GRILL&BBQ!

MIĘDZYNARODOWE STARCIE

Widowiskowe rozgrywki w grach elektronicznych od lat na całym świecie stają się popularną rozrywką, a wydarzenia tego typu zyskały wyjątkowy charakter. Już pod koniec września najlepsze polskie i zagraniczne drużyny na świecie zawalczą o ponad 300.000 złotych i tytuł pierwszego zwycięzcy Games Clash Masters w historii. Miejscem tych starć będzie Gdynia, która otwiera się na nowe inicjatywy jako partner strategiczny. Turniejowi będzie towarzyszyła profesjonalna oprawa, a wydarzenie będzie niezapomnianym widowiskiem od Ceremonii Otwarcia, aż do meczu finałowego.

PULA NAGRÓD – 90.000$

Na miejscu czekają na Was dodatkowe atrakcje: festiwal GRILL&BBQ, strefa FORTNITE, stoiska gamingowe z konkursami i gadżetami, występy DJ-a w oprawie sceny głównej, spotkania z najlepszymi graczami na świecie i strefa kibica.

WSTĘP WOLNY!
 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.