„Pan Tralaliński i jego mała orkiestra".

start 15.10.2018 godz. 09:00

Gdyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Gdynia, ul. Jana z Kolna 25

DźwiĘkoManiA
„DźwiĘkoManiA” to nowy cykl edukacyjny, który będzie trwał od października do maja 2019 r. Dedykujemy go przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w wieku 5-12 lat. Koncerty będą odbywać się cztery razy w miesiącu, w poniedziałki i wtorki w Gdyńskim Centrum Kultury.
KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter
Bilety do kupienia w kasie (Gdyńskie Centrum Kultury, ul. Jana z Kolna 25), CultureBox (ul. Świętojańska 30) oraz on-line. Szczegóły i bilety: www.gck.gdynia.pl
Bilety: 15 zł/osoba
REZERWACJE GRUPOWE: 667 022 652, [email protected]

15 października, poniedziałek, godz. 9:00 i 11:00
16 października, wtorek, godz. 9:00 i 11:00

„Pan Tralaliński i jego mała orkiestra”
Koncert ma na celu zaprezentowanie dzieciom wierszy Juliana Tuwima do muzyki Witolda Lutosławskiego w aranżacji gdańskiego muzyka i kompozytora Beniamina Baczewskiego, na sopran, fortepian, skrzypce, wiolonczelę, saksofon, gitarę basową i perkusję. Głównym przesłaniem koncertu będzie przedstawienie sylwetki polskiego kompozytora i jego twórczości w zaskakującej odsłonie. Będą to utwory, przygotowane przez młodych i kreatywnych artystów w oryginalnych aranżacjach. Bogaty skład zespołu muzycznego oraz oprawa koncertu dostarczy młodym słuchaczom wielu emocjonujących wrażeń.
Wykonawcy:
Karolina Klawitter - sopran
Fractus Sextet:
Tomasz Jocz – fortepian, Andrzej Kacprzak – skrzypce, Karol Sokołowski – wiolonczela, Dawid Głowacki – klarnet, Beniamin Baczewski – gitara basowa, Grzegorz Lewandowski – perkusja.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.