Przeboje MUZYKI FILMOWEJ.

start 25.11.2018 godz. 12:00

Lokalizacja: Słupsk, ul. Jana Pawła II 3

Koncerty MUZYKI FILMOWEJ, to jedne z najbardziej widowiskowych wydarzeń. Muzykę, którą mieliśmy okazję usłyszeć oglądając najpopularniejsze produkcje kina, będziemy mogli podziwiać już w tą niedzielę, 25 listopada. Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica wystąpi pod batuta swojego Dyrektora Rubena Silvy i przedstawi wachlarz zróżnicowanych stylistycznie utworów, które są znane każdemu z nas.Na scenie pojawi się również solistka: Katarzyna Laskowska (sopran).
W programie muzyczne przeboje z filmów takich jak: „PIRACI Z KARAIBÓW”, „MASKA ZORRO”, czy też „PAN TADEUSZ”.
Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy koncert familijny, który jak zwykle został stworzony z myślą o naszych najmłodszych słuchaczach, nie zabraknie więc niespodzianek.

Katarzyna Laskowska - W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie, oraz u znakomitej Zofii Witkowskiej. Koncertuje w kraju i za granicą m.inn.: Włochy, Niemcy (z op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka), Anglia (kilkakrotne koncerty solowe na zaproszenie księżnej Renaty Sapiehy), Francja , Hiszpania (Filharmonia w Bilbao), Praga (Opera Praska)

Współpracuje ze scenami operowymi, operetkowymi, filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m. inn. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi), oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej. Artystka bierze udział w licznych festiwalach muzyki, m.in. filmowej (jednym z najbardziej znaczących festiwali, był Europejski Festiwal Muzyki Filmowej, pod patronatem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, gdzie wystąpiła na pl. Teatralnym w Warszawie, z gmachu Opery Narodowej, dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności, z orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia i Telewizji, pod dyr. Krzesimira Dębskiego).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.