Konferencja Interakcja-Integracja 2019 w Gdańsku

start 20.03.2019 08:00

Hevelianum

koniec 22.03.2019 16:00

Lokalizacja: Gdańsk, Góra Gradowa 6,

Konferencja INTERAKCJA-INTEGRACJA 2019 jest dorocznym forum członków Porozumienia Społeczeństwo i Nauka SPiN – unii instytucji non profit, centrów nauki i innych organizacji działających na rzecz rozwoju społeczeństwa opartego na edukacji, nauce, technice i innowacji. Jedenasta edycja spotkania odbędzie się w Gdańsku. Organizatorem konferencji w roku 2019 jest Hevelianum.

Adresatami wydarzenia są pracownicy z polskich centrów nauki oraz muzeów nauki, uniwersytetów dziecięcych i trzeciego wieku, organizatorów festiwali nauki, aktywistów fundacji i stowarzyszeń zajmujących się edukacją nieformalną oraz samorządowców, którzy w nauce widzą szansę na zrównoważony rozwój swojej społeczności lokalnej.

Zasadnicza część Konferencji potrwa dwa dni w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Poprzedzi ją jednodniowa Prekonferencja w Hevelianum, poruszająca tematykę procesu tworzenia nowych wystaw i „dobrych praktyk” współpracy z wykonawcą.

Doświadczenia poprzednich lat dowodzą, jak cenne dla nowoczesnej edukacji są spotkania, wymiana doświadczeń, sieciowanie i kreowanie. Program wydarzenia porusza kluczowe zagadnienia dla rozwoju edukacji nieformalnej, współpracy z grupami interesariuszy, organizacji wystatw,  komunikacji czy zmian przepisów prawa. Wydarzeniu, poza sesjami, towarzyszyc będą bazar Naukowy i Biznes Bistro.

PROGRAM: tutaj

Konferencja realizuje cele strategiczne, podniesione przez protokół w Tokio, które skupią się na poniższych zagadnieniach:

  1. Jakimi metodami skuteczniej współpracować ze społecznościami lokalnymi oraz szerzej otwierać się na zróżnicowanych odbiorców?
  2. Jakich narzędzi marketingowych potrzebujemy? Do czego i jak wykorzystać media społecznościowe?
  3. Ludzka twarz technologii. Nowe technologie w służbie nauki, kultury i sztuki.

Organizatorzy zapraszają do Gdańska.
Uczestnistwo w konferencji jest płatne.

Kontakt

Telefony

Zgłoszenie udziału (58) 300 08 42 wew. 48
Biznes Bistro (58) 300 08 42 wew. 37
Bazar Naukowy (58) 300 08 42 wew. 37

Email
[email protected]

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.