Świętuj Dzień Mamy w Centrum Kowale.

start 25.05.2019 11:00

Centrum Kowale Gdańsk

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Staropolska 32

Świętuj Dzień Mamy w Centrum Kowale
Z okazji zbliżającego się święta wszystkich mam, na sobotę 25 maja w godzinach od 11:00 do 16:00 Centrum Kowale przygotowało liczne atrakcje, które umilą mamom czas spędzony w galerii. W programie wydarzenia   przewidziano m.in. profesjonalne warsztaty makijażu i stylizacji, rozmowy ze stylistą oraz pokazy dynamicznych treningów tanecznych Salsation oraz pokazy trampolin fitness. Dodatkowo Centrum Kowale przygotowało bony na zakupy - do zdobycia będą bony o wartości 50 złotych do zrealizowania w wybranych sklepach na terenie galerii handlowej.
Dzień Matki w Centrum Kowale to doskonała okazja do pokazania mamom, jak bardzo je kochamy. Podczas nadchodzącego wydarzenia najmłodsi klienci Centrum Kowale będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, w ramach których przygotują wyjątkowe laurki oraz ręcznie robione serduszka, a to wszystko z myślą o swoich mamach. W programie przewidziano również zajęcia dedykowane tylko i wyłącznie Paniom. Profesjonalni styliści i makijażyści doradzą, jak pięknie wyglądać każdego dnia, a obecni podczas spotkania trenerzy fitness opowiedzą klientkom o zasadach dbania o sylwetkę. Dzień Matki w Centrum Kowale to także pokazy dynamicznych treningów tanecznych Salsation oraz pokazy trampolin fitness. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł wziąć udział w zajęciach poprowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można zdobyć bony o wartości 50 złotych do zrealizowania w wybranych sklepach na terenie galerii handlowej.

Dzień Matki to jeden z ważniejszych dni w roku, to czas kiedy mamy stają się głównymi bohaterkami organizowanych z tej okazji wydarzeń. Tak również będzie w Centrum Kowale już w sobotę 25 maja. Specjalnie przygotowane ciekawe warsztaty z profesjonalistami sprawią, że każda mama poczuje się piękna oraz wyjątkowa. Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do wzięcia udziału w naszym spotkaniu.  Z okazji Dnia Matki najemcy Centrum Kowale zaplanowali szereg specjalnych ofert promocyjnych skierowanych do kobiet.

Bony za paragony – zakupy w Centrum Kowale
Centrum Kowale rozdaje bony zakupowe! Pierwsza edycja odbędzie się już 25 maja br. podczas wydarzenia Świętuj Dzień Mamy z Centrum Kowale!

Do zdobycia będą bony do zrealizowania w wybranych sklepach na terenie galerii handlowej. Zasady udziału w akcji są bardzo proste.

W dniu 25 maja br. zrób zakupy na kwotę minimum 300 złotych na maksymalnie 3 paragonach w różnych sklepach na terenie galerii handlowej Centrum Kowale  i wymień paragon/y na bon o wartości 50 złotych na stoisku promocyjnym na parterze (obok Pepco i Eko Laguna) w godzinach 11.00 – 16.00 (do rozdania 10 bonów co godzinę, liczba bonów ograniczona). Bony będzie można zrealizować od 26 maja 2019 roku do 26 czerwca 2019 roku w wybranych punktach na terenie Centrum Kowale - lista punktów znajduje się na bonie.
Szczegóły akcji i regulamin znajduje się na stronie www.centrumkowale.pl

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.