Paweł Izdebski - solo act - blues, pop.

start 23.06.2019 19:00

Lokalizacja: Gdynia, ul. Portowa 9

Paweł Izdebski powraca do Trójmiasta, tym razem ze swoim koncertem solowym, którym postanowił zaskoczyć odwiedzających gdyński Blues Club. Koncert odbędzie się już 23 czerwca.

Wokalista Studia Accantus, były gitarzysta Ralpha Kaminskiego, pracuje obecnie nad zupełnie nowym materiałem autorskim, którym powraca do swoich mocniejszych korzeni muzycznych.
Przedsmak nadchodzącej wkrótce, pierwszej długogrającej płyty Pawła Izdebskiego, będzie można poznać już 23 czerwca podczas niesamowicie emocjonalnego koncertu, pełnego tak wzruszeń, jak i dobrej zabawy.
--
Paweł Izdebski - wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny: bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA. W 2017 wydał swoją EPkę pt. "Książę Naiwności", dzięki środkom zebranym w kampanii crowdfundingowej. Wokalista Studio Accantus. Od czerwca 2018r. aktor w spektaklu "Once" wystawianym przez Teatr Muzyczny "Roma".

* Jest leworęczny
* Przez pół roku był w reprezentacji Polski w strategicznej grze komputerowej StarCraft:Broodwar
* Pierwszy utwór, jaki zagrał w swoim życiu, to "Smells Like Teen Spirit" zespołu Nirvana.
* 3 razy rzucał studia, za każdym razem z powodu muzyki

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.