TANECZNY KARNAWAŁ COUNTRY & FOLK

start 15.02.2020 19:30

ERGO ARENA

koniec 15.02.2020 22:00

Lokalizacja: Gdańsk, ERGO ARENA

Po raz pierwszy w tak dużej sali i w tej części Polski, czyli w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu zorganizowane będzie w samym środku karnawału, w walentynkowy weekend, wydarzenie karnawałowo- taneczne z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i gości z zagranicy.

Rozkręci zabawę znakomity zespół REDNEX ze Szwecji, łączący elektroniczną muzykę taneczną, techno i country music.

Któż nie słyszał ich największych przebojów Cotton Eye Joe czy Spirit of the Hawk, które zdobyły ogromną popularność nie tylko na europejskich i amerykańskiej liscie przebojów, na koncertach zespołu, ale także grane były we wszystkich dyskotekach?

Obejrzycie także show pn. „Taneczny Piknik Country”, który w Mrągowie, podczas Pikniku Country & Folk zyskał entuzjastyczne opinie uczestników tego międzynarodowego festiwalu. Swoje największe przeboje wykonają m.in. „Alicja Boncol i Koalicja”, „Babsztyl”, „Zayazd”, oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz, Joanna Dove, a o oprawę taneczną zadbają Strefa Country i Dancing Riders z gośćmi.

Muzykę w przerwach pomiędzy występami zapewni Dj „Country Music Chart”!

Jeśli w zimowy wieczór chcecie naprawdę rozgrzać się przy rockabilly i rockendrollu, przy western swingu i country dance, bawiąc się przy tym na ogromnym parkiecie i korzystając z obficie zaopatrzonych bufetów ERGO ARENY, to nie pozostaje nic innego jak już dzisiaj zarezerwować sobie czas i bilety na „Taneczny Karnawał Country & Folk”.

Zapraszamy na największą taneczną zabawę roku w ERGO ARENIE, w sobotni wieczór, 15 lutego 2020!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.