Bajarka opowiada

start 16.02.2020 12:00

Muzeum Sopotu

koniec 14.06.2020 14:00

Lokalizacja: Sopot, Poniatowskiego 8

Zapraszamy do Muzeum Sopotu na cykliczne rodzinne warsztaty twórcze z baśnią ️ Bajarka opowiada. Niedzielne spotkania z książkami i twórczym rękodziełem poprowadzi pani Agata Półtorak ilustracje i rękodzieło! Terminy spotkań: 19.01 - Pełna niezwykłości baśń ukraińska "O biedaku i carze kruków" w konwencji teatru opowieści kamishibai. W części plastycznej wykonamy magnesiki- kruki z czarnej tkaniny i filcu.

16.02 - Pouczająca kaukaska opowieść "Złoty dzban" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej uczestnicy ulepią złote ozdobne dzbanki z masy plastycznej.

15.03 - Zabawna baśń iracka "Pechowe papucie Alego Abu" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej wykonamy oryginalną ozdobę z tektury i tkanin- parę papuci nie koniecznie do noszenia.

26.04 - Białoruska bajka" Kozia chatka" w formie teatrzyku kukiełek. W części plastycznej uczestnicy uszyją kózkę- maskotkę z płótna i filcu.

17.05 - Baśń syngalezyjska "O wiernym psie" w konwencji teatru kamishibai. W części plastycznej uczestnicy wykonają pieski w technice kolażu.

14.06- Urokliwa baśń rosyjska "Jak dziadek Oleg szedł do Słońca" w formie żywej opowieści. Uczestnicy wykonają słońce - ozdobę do powieszenia w technice papieroplastyki.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.