PRACOWNIK INWENTARYZACJI - NIEMCY

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób do pracy przy INWENTARYZACJI.

Oferujemy:
- transport lokalny, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych
- opiekę koordynatora podczas trwania projektu
- praca na terenie Niemiec, od poniedziałku do soboty
- atrakcyjne wynagrodzenie, godziny nocne płatne +20%
- długotrwałą współpracę
- początek pracy w styczniu 2019

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy inwentaryzacji/ liczeniu towarów
- mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
- rzetelność i uczciwość

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adresem https://work.yabimo.com/job/385/201810051/ lub  przesłanie CV na adres: [email protected]


W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska 

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

  • TAGI:

Zdjęcia (1)


Ul. Krakowska 17/7