Meble i kuchnie na WYMIAR, Gdańsk! Tczew ! Malbork ! Elbąg ! Okolice

Witam Serdecznie

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar

Zakres naszych działaś obejmuje budowę mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych, garderób, a także innych mebli wykonywanych pod dany wymiar.

Korzystamy z najnowszego oprogramowania do projektowania oraz aranżacji wnętrz, dzięki temu mamy możliwość wizualizacji przyszłej zabudowy w danym pomieszczeniu.

Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz korzystając z materiałów najlepszych firm, produkujemy nowoczesne, a zarazem funkcjonalne meble służące przez długie lata .

Do wyrobu mebli używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, które posiadają atesty i cechują się dużą odpornością na działanie: wody, tłuszczów,wysokiej temperatury oraz środków chemii gospodarczej.

Dzięki ścisłej współpracy z przedstawicielami producentów płyt i akcesoriów meblowych jesteśmy na bieżąco z trendami oraz nowościami na rynku.

Naszą pracę zaczynamy od dokonania pomiaru pomieszczenia, z klientem ustalamy szczegóły tworząc jednocześnie projekt kuchni, garderoby czy innej zabudowy, po zaakceptowaniu projektu tworzymy wizualizacje biorąc pod uwagę aranżacje pomieszczenia , na tym etapie wraz klientem dokonujemy ostatecznych korekt i przystępujemy do realizacji projektu dostarczając oraz montując meble u klienta.

Kompleksowość naszej usługi to również fachowe doradztwo w zakresie prac adaptacyjnych pomieszczenia.

Pomiar + Projekt z wizualizacją 3D + Wycena - W cenie mebli.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę !

Zdjęcia (1)