Hossa
Hossa
Hossa

Interaktywny Wawel Truck w Gdyni podczas Runmageddonu! Zapraszamy!

Już w najbliższy weekend 8 i 9 czerwca przy Parku Kolibki w Gdyni Orłowo przy al. Zwycięstwa 291A na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji, ale również Strefa Regeneracyjna Fresh & Fruity, Ekipa Pomocnej Dłoni z Wawelu i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Gdyni w najbliższą sobotę w godzinach 9-17 oraz w niedzielę od 9 do 15.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Gdyni

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższy weekend 8 i 9 czerwca podczas Runmageddonu przy Parku Kolibki w Gdyni Orłowo przy al. Zwycięstwa 291A. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką! Odkryj też Ekipę Pomocnej Dłoni z Wawelu oraz Strefę Regeneracyjną Fresh & Fruity. 

Słodki Wawel Truck  - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

Słodka trasa ciężarówki

Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!

Śledź przebieg eventów Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy!

Zdjęcia (1)

0,00
al. Zwycięstwa 291A