Kto zostanie mistrzem ligi regionalnej?

  • 24.11.2016, 07:15
  • (A)
Kto zostanie mistrzem ligi regionalnej?

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczął się nowy sezon w Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie w Malborku. Kolejne mecze już w najbliższą niedzielę na lodowisku przy ul. Mickiewicza.  

W rozgrywkach, których organizatorami są UKS Bombek SP3 i malborski Ośrodek Sportu i Rekreacji, uczestniczy siedem zespołów: Bombers Malbork, Gryf Gardeja, Media Team Gdańsk, Marvin's Oliwa Hockey Team, Grizzlies Gdynia, Grom Morag i UKS Bombek SP3/HUKS Niedźwiadki Gdynia.

W pierwszej kolejce doszło już do derbów Malborka. Młodsi zawodnicy z łączonej ekipy Bombka i Niedźwiadków pokonali 10:6 Bombersów. W składzie zwycięzców grali hokeiści Bombka: Bartosz Grabara, Maciej Cyganowski, Emil Masłowski, Sławomir Nawrocki, Daniel Szajstek, Kacper Szyszkowski, Radosław Czerniewski i Sławomir Nawrocki. Skład Bombers: Paweł Badziong, Robert Gierasimczuk, Piotr Sadowski, Mirosław Walicki, Marek Burda, Jacek Markowski, Marek Kijewski.

Podziałem punktów (6:6) zakończył się mecz drużyn Marvin's Oliwa Gdańsk i Media Team Gdańsk. Po raz pierwszy w rozgrywkach w Malborku uczestniczą hokeiści Gryfa Gardeja i mieli bardzo udany debiut – wygrali 7:3 z Gromem Morąg.

W tej kolejce pauzowali Grizzlies Gdynia, a następna seria spotkań już 27 listopada (niedziela). Na lodowisku przy ul. Mickiewicza zagrają: 8.00 Media Team Gdańsk - TH Gryf Gardeja, 9.30 Bombers Malbork - Marvin's Oliwa Gdańsk, 11.00 Grizzlies Gdynia UKS - Bombek/HUKS Niedźwiadki.

Z kolei wychowankowie UKS Bombek SP3 rozgrywają mecze w barwach innych drużyn w eliminacjach mistrzostw Polski. W lidze żaków starszych Szymon Cyganowski, Marcin Cybulski i Mateusz Mozołowski w składzie PTH Koziołki przegrali dwa mecze z ŁKH Łódź, a Michał Nawrocki razem z SMS Sokoły Toruń wygrał oba spotkania z GKS Stoczniowiec Gdańsk.

W kategorii młodzików Michał Sadowski, Dariusz Piątek i Piotr Sałek reprezentowali GKS Stoczniowiec w przegranych meczach z Sokołami Toruń, których barw reprezentuje Bartosz Grabara.

- Wszyscy są wychowankami UKS Bombek SP3 na wypożyczeniu w sezonie 2016/17 – przypomina Sławomir Nawrocki, trener Bombka. - A 26 listopada najmłodsza grupa zawodników UKS Bombek zagra w turnieju w Łodzi w ramach kwalifikacji do III Czerkawski Cup, którego finał rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe