Bombek siódmy w eliminacjach Pucharu Czerkawskiego

  • 30.11.2016, 10:20
  • (A)
Bombek siódmy w eliminacjach Pucharu Czerkawskiego

Podziel się:

Oceń:

Młodzi hokeiści z UKS Bombek grali w Czerkawski CUP w Łodzi oraz w eliminacjach mistrzostw Polski.

Jeden z turniejów kwalifikacyjnych do III Czerkawski Cup odbył się w Łodzi i właśnie tam szczęścia szukali chłopcy z UKS Bombek SP3 Malbork.

- Młodzi zawodnicy zaprezentowali się całkiem przyzwoicie na tle swoich rówieśników, którzy już od września przygotowywali się do jednego z najlepiej zorganizowanych turniejów w Polsce. Przypomnijmy, że lodowisko w Malborku funkcjonuje dopiero dwa tygodnie – informuje Sławomir Nawrocki, trener UKS Bombek.

Malborczycy przegrali z UKS 17 Stoczniowiec Gdańsk 0:11, z Sokołami Toruń 0:6, z Wikingami/Stoczniowiec 2:6 i pechowo 1:2 z LTH Lublin. W meczu o 7 miejsce pokonali 2:1 HUKS Niedźwiadki Gdynia. Malborska drużyna grała w składzie: Michał Król (bramkarz), Tymoteusz Górnik, Marcel Sarnowski, Tymoteusz Tkacz, Krzysztof Wensker, Szymon Jankowski, Maciej Chojniak, Wojciech Czerniewski, Kacper Cybulski, Alex Dochniak i Kacper Gołuński.

Starsi zawodnicy grali w barwach innych klubów w eliminacjach mistrzostw Polski. Szóstka zawodników UKS Bombek SP3 wypożyczona do PTH Koziołki Poznań przegrała dwa mecze w kategorii żaka młodszego z Sokołami Toruń. W składzie PTH zagrali: Nadia Ratajczyk (bramkarz), Michał Muczeński, Łukasz Piór, Kacper Dorobek, Miłosz Rukat i Bartosz Seńko (zdobył bramkę).
Trójce żaków starszych (Szymon Cyganowski, Mateusz Mozołowski i Marcin Cybulski), występujących także w barwach Koziołków, poszło lepiej, bo jeden mecz wygrali i jeden przegrali.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe