Mikołajki w Kinie Helios już w najbliższy weekend

  • 01.12.2016, 08:00
  • Admin Admin
Mikołajki w Kinie Helios już w najbliższy weekend

Podziel się:

Oceń:

Jak co roku Kino Helios przygotowało moc atrakcji, najlepsze filmy i fantastyczne nagrody! Odwiedź kino w weekend 3-4 grudnia, wyślij list do Świętego Mikołaja i wygraj supernagrody!

Weekend mikołajkowy zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W repertuarze znajdziecie moc najlepszych filmów, a przed wybranymi seansami zapraszamy Was do udziału w licznych zabawach i konkursach. Szczegółowe zestawienie seansów z atrakcjami znajdziecie tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5673/Mikolajki-w-kinach-Helios%21.

Szczególnie zapraszamy na bardzo specjalny seans Pierwszy raz w kinie, tym razem z Rodzinką Treflików. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje!

Przygotowaliśmy dla Was także superkonkurs, w którym można wygrać: wycieczkę rodzinną oraz YESdziki V2. Wypełnij kupon, który otrzymasz wraz z biletem na dowolny seans w terminie 3-6.12 i wrzuć do urny w holu kina. Szczegóły zabawy i regulamin dostępny tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5672

Będzie się działo również w holu tczewskiego Heliosa! W godz. 10:00 – 15:00 wraz z Fundacją Pokolenia oraz zaprzyjaźnionymi animatorami przygotowujemy dla Was:

  • malowanie twarzy w motywach bajkowych,
  • kreatywne tworzenie choinkowych bombek i innych ozdób do zawieszenia na świąteczne drzewko,
  • pisanie i przyozdabianie listów do świętego Mikołaja, które zaadresujemy i przekażemy opiekunom do wysłania elfom,
  • quizy i konkursy oraz kącik małych talentów, w którym każdy będzie mógł zaśpiewać świąteczną piosenkę lub wyrecytować wierszyk – na wszystkich czekać będą upominki!

W sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 13:00 spodziewamy się też wizyty świętego Mikołaja z koszem pełnym słodyczy! Nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą aparatu – nasz gość już zapowiedział, że bardzo chętnie będzie pozował z Wami do pamiątkowych zdjęć! Święty gościć u nas będzie m.in. dzięki staraniom Fundacji Zielone Wzgórze. A w niedzielę audycję z naszej strefy mikołajkowej poprowadzi Radio Tczew. Będziecie nas słuchać?  Zarezerwuj miejsca dla swojej rodziny już dzisiaj i baw się z nami w najbliższy weekend!


Do zdobycia dziesięć podwójnych zaproszeń

 

10 osób zdobyło zaporszenia:

Panie - Beata, Patrycja, Marzena, Anna, Karolina  Panowie - Witold, Radoslaw, Sebastian, Łukasz, Adam

Gratulujemy i prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek e-mail, wysłaliśmy powiadomienia o wejściówkach.

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe