Rodzinne mikołajki w Szkole Łacińskiej

  • 01.12.2016, 09:31
  • (A)
Rodzinne mikołajki w Szkole Łacińskiej

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska zaprasza mieszkańców 3 i 4 grudnia na mikołajkowy weekend.

Na najniższym poziomie budynku, w Skansenie Rzemiosł, zajęcia odbywać się będą od godz. 13do 18. W planie wypiekanie i zdobienie ciasteczek na choinkę, warsztaty zdobienia bombek metodą decoupage (tylko w sobotę), zajęcia z tkactwa, ale także warsztaty zdobienia zawieszek ceramicznych i drewnianych i warsztaty mydlarskie.

Natomiast od godz. 15 do 17 w planie jest wspólne kolędowanie i malowanie buziek w świątecznym klimacie.

Atrakcyjnie zapowiada się również weekend w Multicentrum i planetarium, które otworzą się dla chętnych od godz. 13 do 18. Od godz. 10.30 do 13 czynna będzie Mediateka, gdzie będzie można dowiedzieć się, czym jest kreatywna papieroplastyka. Działać będzie również kawiarenka języka. A Od początku grudnia ruszy też akcja bicia rekordu na najdłuższy łańcuch choinkowy z papieru. Jest to już trzecia edycja tej zabawy. W zeszłym roku łańcuch mierzył 64 metry. Każdy może dołączyć swoje ogniwo... Zabawa będzie trwałą cały grudzień.

Ceny biletów wstępu do skansenu rzemiosł (1 bilet na 1 dzień) i na seans w planetarium zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie www.edu.kultura.malbork.pl (bilety indywidualne). Wstęp do Multicentrum i Mediateki – bezpłatny. Na stronie internetowej dostępny jest również szczegółowy program mikołajkowego weekendu.

(A)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe