Pomorski dzielnicowy oczami dziecka

  • 02.12.2016, 08:21
  • Admin Admin
Pomorski dzielnicowy oczami dziecka

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy z Malborka spotkał się z uczniami klasy trzeciej szkoły podstawowej nr 2, którzy przystąpili do wojewódzkiego projektu pt. „Pomorski dzielnicowi oczami dziecka”. W trakcie spotkania policjant opowiedział dzieciom jak wygląda jego codzienna służba oraz jakie działania podejmuje, aby mieszkańcy miasta mogli czuć się bezpiecznie. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od policjanta materiały profilaktyczne.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Malborku aktywnie włączyli się w realizację projektu pt. „Pomorski dzielnicowy oczami dziecka”. Do uczestnictwa w przedsięwzięciu policjanci zaprosili uczniów klas trzecich szkół podstawowych. W środę starszy sierżant Łukasz Zakrzewski, który ma pod swoją opieką mieszkańców dzielnicy Piaski, spotkał się z uczniami klasy III d Szkoły Podstawowej nr 2. W trakcie spotkania opowiedział o specyfice swojej pracy oraz rozdał dzieciom magnesy z numerami alarmowymi i opaski odblaskowe.

Uroczyste zakończenie projektu zostało zaplanowane 19 grudnia w Sali Okręgowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe