Kino Kobiet w Kinie Helios w Tczewie

 • 07.12.2016, 15:13
 • Admin Admin
Kino Kobiet w Kinie Helios w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Naszą zabawę zaczynamy już od godz. 17:30 w holu kina, gdzie czekać na Pani będą:

 • Nudoodporne, które na co dzień zajmują się inspirowaniem do zmiany a ich hasło to "metamorfoza ciała-metamorfoza myśli”,  przedstawią swoje propozycje warsztatów wyjazdowych, jednodniowych oraz metamorfozy z wizażem i stylizacją, wręczą vouchery upominkowe oraz zaproszą wszystkie Panie na przegląd kosmetyczek! Wizażystka Kasia Dziewulska poradzi co można dokupić a czego pozbyć się z kosmetyczki. Nudoodporne udzielać również będą krótkich porad związanych z wizażem i z pozowaniem do zdjęć.
 • Konsultantki Oriflame przeprowadzą wyjątkową sesję pielęgnacyjną cery.
 • Przedstawiciele Szlachetnej Paczki opowiedzą nam w jaki sposób możemy pomóc potrzebującym przed zbliżającymi się Świętami.
 • Z właścicielką Dzikiej Pracowni będziemy mogli własnoręcznie przygotować bombkę lub woreczek na świąteczny upominek.
 • Primavera Spa w Jastrzębiej Górze przygotowała również upominki dla każdej Pani, które rozdamy przy wejściu na salę kinową!

 Przed seansem od godz. 18:30 również mini wykład „Wzmacniamy odporność – czyli jak z posiłków czerpać zdrowie”, który poprowadzi ceniony specjalista, mgr Emilia Hallmann z firmy „Dobry Dietetyk”.

 Wśród nagród, które rozdamy podczas naszych konkursów tuż po mini wykładzie między innymi:

 • sesja zdjęciowa podczas warsztatów organizowanych przez Nudoodporne wraz z wizażem i stylizacją (5 ujęć po obróbce),
 • 2-dniowy pobyt w Primavera Spa Jastrzębia Góra obejmujący: 1 nocleg dla 2 osób w pokoju 2-osobowym, pełne wyżywienie (pobyt od kolacji do obiadu), bezpłatny wstęp do Parku Wodnego, Świata Saun oraz strefy jacuzzi, bezpłatny parking oraz internet Wi-Fi,
 • vouchery na zabiegi od Oriflame,
 • vouchery na zabiegi ufundowane przez Salon Urody Kosmetika,
 • upominki rzeczowe od Dzikiej Pracowni,
 • zestawy kosmetyków Ziaja,
 • książki od wydawnictwa Rebis a wśród nich między innymi praktyczny przewodnik „Zdrowie kobiety” Gillian McKeith,
 • zaproszenia na VI Europejską Klubową Wystawę Gołębi Rasy Gdański Wysokolotny oraz Krajową Wystawę Młodych Gołębi Rasowych, Królików i Drobiu Ozdobnego.

 MOTYW WIECZORU

 W związku z tym, że tego wieczoru królować będą tematy świąteczne – zachęcamy, aby motywów bożonarodzeniowych nie zabrakło w Waszych strojach. Postawmy więc na świąteczne akcenty w stylu sweterki w reniferki, skarpetki z dzwoneczkami, łańcuchy czy kolczyki z bombek ;). Hasło na ten wieczór „wyglądasz jak choinka” nie będzie złośliwe. Im śmieszniej tym lepiej!

 O FILMIE

 Firmowa impreza gwiazdkowa, zwana popularnie "śledzikiem" to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok Święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć, jak doszło do tego "niepokalanego poczęcia". Zobaczcie, co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Bilety w sprzedaży! Ceny: 23 zł, 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

 Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

 LOKALNYMI PARTNERAMI GRUDNIOWEGO SPOTKANIA SĄ:  Dobry Dietetyk, Nudoodporne, Oriflame, Szlachetna Paczka, Dzika Pracownia, Primavera Spa Jastrzębia Góra, Salon Urody Kosmetika, Pomorski Klub Hodowców Sokoła Gdańskiego.

 

 

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe