Karmiące cyce na ulice

  • 01.06.2016, 01:20
  • (fox)
Karmiące cyce na ulice

Podziel się:

Oceń:

Ogólnopolska akcja „Karmiące cyce na ulice” nie ominie Kwidzyna. Dziś, tj. w środę, 1 czerwca, na kwidzyńskim deptaku przy ul. Piłsudskiego (w pobliżu biblioteki) odbędzie sie specjalny flash-mob. Początek działań zaplanowano na godz. 15.00.

Akcja ma zwrócić uwagę społeczeństwa, że pokarm matki jest dla dziecka jedynym tak wartościowym zastrzykiem zdrowia na całe życie i nie należy się wstydzić karmić gdy maluch zgłodnieje np. w parku czy restauracji.

-Nie doszukujmy się tu żadnej pornografii – podkreślają organizatorzy kwidzyńskiej akcji. -W publicznym karmieniu nie chodzi o zdejmowanie bluzek i wystawiania biustu na pokaz wszystkim. Rzecz opiera się na tym, żeby kobiety mogły dyskretnie, ale swobodnie, podać pierś tam gdzie będzie taka konieczność, a nie szybko biec do domu czy chować się po toaletach. To naprawdę nie jest miejsce na posiłek.

Spotkanie mam karmiących to również okazja do wymiany doświadczeń oraz porozmawiania z położną Pauliną Żyłkowską-Pindel.  Będzie można również uzyskać bezpłatną poradę laktacyjną od Anny Majdy, Certyfikowanej Doradczyni Laktacyjnej.

(fox)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

01.06.2016, 07:43
Należało zaprosić na imprezę Kaczyńskiego ! 500 plus to nie wszystko - Ja i Ty oraz nasze dzieci będą spłacać !

Pozostałe