Utarczka słowna zakończona dotkliwym pobiciem

  • 02.08.2011, 00:00
  • (AM)

Podziel się:

Oceń:

PUCK. Do zajścia doszło przed godziną 3 nad ranem w Białogórze. Doszło do słownej utarczki w wyniku, której trzech mężczyzn pobiło ofiarę kopiąc ją po ciele. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wczoraj zarzut pobicia usłyszało trzech mieszkańców powiatu lęborskiego.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę nad ranem w Białogórze. Policjanci otrzymali informację około 10.00, ustalili tożsamość sprawców i zatrzymali ich po kilku godzinach. Cała trójka w wieku 17 – 31 lat trafiła do policyjnego aresztu.  Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

O pobiciu w Białogórze miejscowi policjanci dowiedzieli się w minioną niedzielę około godz. 10.00.

Jak ustalili śledczy do zajścia doszło przed godziną 3 nad ranem. Pomiędzy pokrzywdzonym, a sprawcami najpierw doszło do słownej utarczki w wyniku, której trzech mężczyzn pobiło ofiarę kopiąc ją po ciele. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Mundurowi ustalili tożsamość uczestników zdarzenia: wszyscy byli mieszkańcami powiatu lęborskiego. Po kilku godzinach trójka podejrzanych w wieku 17 – 32 lat była już w rękach policji. Trafili do policyjnego aresztu.
Wczoraj usłyszeli zarzut pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. (KWP)
(AM)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 10.12.2019, 05:03
Pierw informacja że 17-31 lat a później że 17- 32, bujda totalna nas było 3 ale ich było 4 a to że 3 s***ilo po akcji to już inna bajka, nagonka bo to był syn wójta gminy najbardziej poszkodowany a najbardziej szczękal

Pozostałe