Bezpłatny internet w trójmiejskiej SKM

  • 30.04.2012, 19:33
  • (DP)
Bezpłatny internet w trójmiejskiej SKM
Podziel się:
Oceń:
Od początku maja br. w Trójmieście będą jeździć pociągi SKM umożliwiające bezpłatne połączenie z internetem. Pasażerowie będą mogli za darmo korzystać z dostępu do sieci internetowej.

Dzięki wyposażeniu pojazdów w mobilne hot spoty, w czasie podróży, wszyscy pasażerowie będą mogli za darmo korzystać z internetu. Nowatorska akcja jest kontynuacją kampanii ING Banku Śląskiego - „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Trójmiasto jest jedną z 12 aglomeracji w Polsce, w których ING Bank Śląski zainstaluje mobilne hot spoty dla pasażerów transportu miejskiego. To jedna z pierwszych i największa tego typu inicjatywa w Polsce. Zainstalowane w pojazdach modemy umożliwią bezpłatne połączenie z internetem podczas podróży do pracy czy na uczelnię.

Pociągi ING SKM WIFI są kontynuacją rozpoczętej w grudniu 2011 r. kampanii ING „WIFI Express”, promującej internetowe Konto Direct. W reklamie nawiązującej do formuły serialu, bank podkreśla korzyści  Konta Direct i internetu. Obecnie rozpoczynamy kolejny etap kampanii wychodząc poza telewizję i internet. Chcemy być tam, gdzie ludzie mają naturalną potrzebę korzystania z internetu – mówi Barbara Pasterczyk Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

Coraz więcej Polaków posiada nowoczesne urządzenia mobilne z dostępem do internetu, takie jak smartfony. Nie wszyscy jednak aktywnie korzystają z internetu w swoim telefonie, często w obawie przed kosztami związanymi z dostępem do sieci. Tymczasem, dzięki dostępowi do mobilnego internetu, możemy w w dowolnym miejscu i czasie np. połączyć się ze swoimi znajomymi na Facebooku, sprawdzić pocztę elektroniczną czy też skorzystać z bankowości mobilnej. Chcemy, aby podróż autobusem czy pociągiem, w którym udostępniamy pasażerom bezpłatny internet, była kolejnym dowodem na to,  że z nami Internetowi mają lepiej – dodaje Barbara Pasterczyk.

Pociągi z bezpłatnym dostępem do internetu będzie można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji „Tu masz darmowy internet od ING”. Aby skorzystać z internetu, wystarczy po prostu spośród dostępnych sieci połączyć się z  „ING SKM WIFI” .

Do dyspozycji trójmiejskich pasażerów ING Bank Śląski udostępnił 2 pociągi wyposażone w mobilne hot spoty. Od maja do lipca będą naprzemiennie kursować na liniach: Gdańsk Główny – Gdynia Główna, Gdańsk Główny – Wejherowo, Gdańsk Główny – Lębork, Gdańsk Główny – Słupsk, Gdynia Główna – Wejherowo, Lębork – Słupsk.

Przypominamy, że od 2010 r. na warszawskim lotnisku Okęcie, podróżni mogą korzystać z darmowego dostępu w do internetu dzięki w strefie „ING Internet Gate”.

(DP)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

RobertKeF
RobertKeF 11.07.2018, 23:45
Porn HD Videos
https://porn-videos24.com/

Pozostałe