Samochód wypełniony balami drewna

  • 17.03.2014, 13:24
  • (redak)
Samochód wypełniony balami drewna

Podziel się:

Oceń:

Namierzony został volkswagena wypełniony kradzionym drewnem. Nadleśnictwo wyceniło skradzione drewno na kwotę 600 zł. Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy jechali samochodem. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

14 marca br. o godz. 20.30 kryminalni z pruszczańskiej komendy uzyskali informację, że volkswagenem ma być przewożone kradzione drewno i w Świńczu zatrzymali wytypowane auto. Podczas kontroli okazało się, że samochód jest wypełniony balami drewna. Kierowca nie miał żadnego dokumentu  potwierdzające jego zakup. 43-letni kierowca oraz jego dwaj kompani w wieku 23 i 26-lat przyznali się do kradzieży drewna z kompleksu leśnego w Gromadzinie. Nadleśnictwo Kolbudy wyceniło skradzione drewno na kwotę 600 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy policji w Pruszczu Gdańskim. Ich samochód wraz ze kradzionym ładunkiem zabezpieczono na policyjnym parkingu. Kierowca zatrzymanego samochodu nie miał aktualnego dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Policjanci wystosowali wniosek  do ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego.

Wczoraj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży. Grozi za to kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. (KPP)

(redak)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pustelnik
pustelnik 12.05.2019, 18:22
"cudzej własności" wtf, jak gdyby drzewa w lasach nie należały do wszystkich!! Grabieżą jest, że zorganizowana zbrojnie sitwa "władców" obwieściła, że oto lasy są jej własnością, i zaczęła pobierać opłaty za korzystanie z dóbr natury, które są własnością wszystkich! natura jest darmowa, matka ziemia daje nam swoje plony, a organizacja przestępcza, tzw. państwo, wymusza na nas haracz!

Pozostałe