Pomorskie debaty rolne

  • 04.02.2015, 12:36
  • Paulina Hering PODR, opr Janusz Rokiciński
Pomorskie debaty rolne

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 2 lutego 2015 roku w Kwidzynie i Sztumie rozpoczął się cykl debat poświęconych tematyce rozwoju obszarów wiejskich pod tytułem „Rozwój obszarów wiejskich a Wspólna Polityka Rolna Unii Europejskiej”.

Patronat nad tym wydarzeniem objęły trzy instytucje rolnicze: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Pomorska Izba Rolnicza oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
- Debaty mają formę spotkań, będących okazją do wysłuchania opinii przedstawicieli różnych środowisk rolniczych – wyjaśnia Paulina Hering z PODR. - Do dialogu zaproszeni zostali: Kazimierz Plocke, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przedstawiciele pomorskich instytucji rolniczych oraz główni zainteresowani - sami rolnicy. Celem spotkań jest otwarta i pogłębiona dyskusja nad przyszłym kształtem WPR oraz jej wpływem na rozwój obszarów wiejskich. Ponadto, debaty są okazją do bezpośrednich spotkań i rozmów o problemach, bolączkach i uwagach na temat funkcjonowania rolnictwa.

Harmonogram debat w załączniku.

Paulina Hering PODR, opr Janusz Rokiciński

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe