Nowy radiowóz dla policjantów

  • 16.12.2016, 10:21
  • (as)
Nowy radiowóz dla policjantów

Podziel się:

Oceń:

Malborscy stróże prawa cieszą się z kolejnego oznakowanego radiowozu. Przedstawiciele władz samorządowych oficjalnie przekazali kluczyki do samochodu marki Kia Ceed policjantom ruchu drogowego. Jak zapewniają mundurowi, nowy radiowóz zakupiony ze środków pochodzących z budżetu policji oraz samorządów lokalnych stanowić będzie duże wzmocnienie sprzętowe i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu malborskiego.

Uroczyste przekazanie policjantom Wydziału Ruchu Drogowego nowego pojazdu służbowego odbyło się przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji. W uroczystości uczestniczyli: Mirosław Czapla, starosta malborski, Waldemar Lamkowski, wicestarosta, Arkadiusz Mroczkowski, przewodniczący Rady Miasta Malborka, Marcin Kwiatkowski, wójt gminy Malbork, ks. dziekan dr Arkadiusz Śnigier, mł. insp. Michał Zapolski, komendant powiatowy policji w Malborku, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy policji.

- Nowa, dynamiczna kia ceed jest wyposażona w benzynowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy 135 KM. W tym roku to już piąty nowy samochód, który zasilił flotę malborskiej policji. Na początku listopada br. cztery oznakowane skody yeti wyposażone w benzynowy silnik o pojemności 1,4 l i mocy 150 KM, z napędem na cztery koła przekazane zostały funkcjonariuszom z Komisariatu w Nowym Stawie, Posterunku w Starym Polu oraz policjantom Wydziału Prewencji – informują policjanci.

(as)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe