Pełen życzeń i dobrych informacji. Świąteczny numer Rolnika Pomorskiego

  • 20.12.2016, 21:42
  • Janusz Rokiciński
Pełen życzeń i dobrych informacji. Świąteczny numer Rolnika Pomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Zapraszam do lektury świątecznego 12(57) numeru Rolnika Pomorskiego, bezpłatnego dodatku (nakład 21.000 egz.) do gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie.

W dzisiejszym numerze na str.1 i 2. relacja z finału wojewódzkich Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w Lubaniu i VII Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie w Słupsku.
Pomorscy hodowcy i producenci trzody chlewnej, jak co roku w listopadzie omówili nurtujące branżę tematy (str. 3). W spotkaniu w Borzechowie uczestniczyło 250 osób. W Lubaniu, podczas konferencji „Nowe wyzwania w turystyce wiejskiej” poznaliśmy zwycięzców konkursu agroturystycznego
Na s5 zapraszam do lektury pracy nagrodzonej w ogólnopolskim konkursie „To się dzieje. Fundusze Europejskie” w ramach projektu „Fundusze Europejskie na jedynce prasy regionalnej i lokalnej”, dla dziennikarzy mediów lokalnych (Więcej na GazetyLokalne.pl).
Dziękuję Wam Rolnicy za kolejny rok naszej współpracy, dziękuję Wydawcy, Przyjaciołom z PODR, SHiUZ i reklamodawcom, za wsparcie dla Rolnika Pomorskiego.

Janusz Rokiciński
red. naczelny

Janusz Rokiciński

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe