Wspólnie nieśmy potrzebującym nie tylko nadzieję

  • 22.12.2016, 08:55
  • redakcja
Wspólnie nieśmy potrzebującym nie tylko nadzieję fot. malbork1.pl

Podziel się:

Oceń:

Piotr Furgała, pastor, biznesmen, właściciel firmy Arcona, wraz ze społecznością Zboru Syloe (Kościół Boży w Chrystusie) zaprosił burmistrza Marka Charzewskiego na pełne ciepła i nadziei wspólne spotkanie przedświąteczne z osobami bezdomnymi.

Ten wyjątkowy wieczór pozwolił na wsparcie osób, które z różnych powodów doświadczają wszelkich wykluczeń. A wszyscy wszak są mieszkańcami Malborka. Spotkanie nie tylko symboliczną szansą i możliwością podkreślenia wspólnej troski biznesu, wspólnoty wyznaniowej oraz przedstawicieli magistratu o wszystkich jego mieszkańców, bez względu na pozycję i bieżącą sytuację. Była możliwością uszanowania godności każdego człowieka, bez względu na jego obecny status. A przełożyła się na obietnice dalszych wspólnych kontaktów i współpracy.

Spotkanie dało możliwość obdarowania bezdomnych nie tylko dobrym słowem, ale i prezentami przygotowanymi przez społeczność Zboru Syloe i firmę Arcona. Wieczerza dla podopiecznych pomocowego Kościoła Ulicznego odbyła się w Pizzerii Śródmieście.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe