Na Święta trzeba mieć "GEST". Koncert dla hospicjum

  • 28.12.2016, 07:54
  • redakcja
Na Święta trzeba mieć "GEST". Koncert dla hospicjum

Podziel się:

Oceń:

Licealiści event managerami? I to w szczytnym celu? Jak najbardziej! Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni 29 grudnia (czwartek) zorganizują niecodzienny koncert charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów trafi na konto gdyńskiego Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca. Warto więc mieć ten „GEST" i wziąć udział w wydarzeniu.

Tegoroczny, świąteczny koncert z cyklu „GEST" będzie już szóstym zorganizowanym przez uczniów gdyńskiego ogólniaka. W klubie Ucho 29 grudnia zobaczymy grono młodych, trójmiejskich artystów. Część z nich stawia dopiero pierwsze kroki na scenie, inni mają już większe doświadczenie. Wśród wykonawców usłyszymy: Lawyer and the Kids, Aleksandrę Radovic, Szymona Myszkę, Macieja Buszmana, Konsternację, The Temporary Project oraz Adama Kalinowskiego. Początek wydarzenia o godz. 17.30.

Zespół Lawyer & the Kids przedstawi wymykającą się klasyfikacji muzykę, której najbliżej do alternatywnego rocka. Aleksandra Radovic wykonuje głównie covery innych artystów, takich jak Beyoncé, Adele czy Sia, a najlepiej czuje się w wysokich tonacjach. Wokalista Szymon Myszka śpiewa od najmłodszych lat. Występuje na różnego rodzaju ventach i próbuje swoich sił w programach rozrywkowych. Maciej Buszman inspiracje czerpie z brzmień brytyjskich - od muzyki akustycznej po elektronikę. Swój materiał zaprezentuje w wersji akustycznej. Konsternacja z kolei to czterech kumpli z sercem do muzyki. Ich piosenki są bardzo zróżnicowane, co powoduje, że widownia bywa czasem SKONSTERNOWANA. Zespół The Temporary Project powstał jako tymczasowa inicjatywa, ale po zmianach w składzie muzycy grają wspólnie do dziś. A Adam Kalinowski, wokalista hard rockowej formacji W8, zaprezentuje solowe aranżacje akustycznie utworów swojego zespołu i licznych coverów rockowych (i nie tylko).

Wejściówka na koncert kosztuje 7 zł. Cel jest jednak szczytny, dlatego organizatorzy zachęcają do jego szczodrego wsparcia.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe