Przed policjantami ukrył się w szafce kuchennej

  • 29.12.2016, 08:50
  • KWP Gdańsk
Przed policjantami ukrył się w szafce kuchennej KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Najbliższe parę lat za kratkami spędzi mężczyzna zatrzymany przez bytowskich policjantów. 30 – latek był poszukiwany trzema listami gończymi. Wcześniej nie stawił się w zakładzie karnym, gdzie miał odbyć karę za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w szafce kuchennej.

Bytowscy kryminalni poszukiwania 30–latka rozpoczęli w grudniu 2015 roku. Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego, gdzie miał odbyć wyrok pozbawienia wolności m.in. za kradzieże i fałszowanie dokumentów. Bytowianin był poszukiwany trzema listami gończymi.

Policjanci pracowali nad sprawą i skrupulatnie sprawdzali każdy sygnał o ukrywającym się mężczyźnie. Kryminalni ustalili prawdopodobne miejsce pobytu mężczyzny. Informacje zbierane przez policjantów potwierdziły się. Wczoraj poszukiwany 30–latek został zatrzymany w mieszkaniu w Brusach.

Mężczyzna przed policjantami ukrył się w kuchennej szafce. Bytowianin został przewieziony do komendy, a następnie przewieziony do aresztu, gdzie spędzi prawie 4 lata.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe