Policjanci pracowali podczas pożaru w gminie Sadlinki

  • 10.01.2017, 11:01
  • redakcja
Policjanci pracowali podczas pożaru w gminie Sadlinki KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

W miniony piątek (06.01.br.) policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu pożaru budynku znajdującego się w miejscowości Bronisławowo gm. Sadlinki, gdzie zginął 58-letni mężczyzna. Kwidzyńscy policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W miniony piątek (06.01.br.) około godz. 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie został powiadomiony o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Bronisławowo w gminie Sadlinki. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi gdzie zastali straż pożarną prowadzącą akcję gaśniczą. W jednym z pomieszczeń płonącego budynku, funkcjonariusze znaleźli zwłoki, najprawdopodobniej 58-letniego właściciela domu.

Policjanci zabezpieczali teren akcji gaśniczej, wykonali oględziny miejsca, sporządzili dokumentację fotograficzną i przesłuchali świadków zdarzenia.

Teraz śledczy będą szczegółowo ustalać przyczynę pojawienia się ognia. Ze wstępnych oględzin wynika, że do pożaru nie przyczyniły się osoby trzecie, a do nieszczęścia mogło dojść prawdopodobnie przez zwarcie instalacji elektrycznej. Jednak dokładna przyczyna tego tragicznego zdarzenia będzie znana po zakończeniu śledztwa.

Policja ostrzega. Bądźmy ostrożni podczas dogrzewania się piecykami różnego rodzaju. Nie podpinajmy zbyt dużej ilości urządzeń grzewczych pod jedną instalację, bo może dojść do zwarcia i może to być przyczyną ogromnej tragedii.

KWP Gdańsk

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe