Zatrzymano włamywacza z kartuskiego osiedla

  • 10.01.2017, 15:35
  • redakcja
Zatrzymano włamywacza z kartuskiego osiedla

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z kartuskiej jednostki zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który włamał się do piwnicy na jednym z kartuskich osiedli i ukradł sprzęt elektroniczny wartości około 2700 złotych. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, do czego 28-latek się przyznał, a skradzione przez niego rzeczy policjanci w większości odzyskali. Mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

3 stycznia policjanci kartuskiej komendy otrzymali informację o kradzieży z włamaniem na jednym z kartuskich osiedli. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że sprawca zerwał kłódkę i wszedł do piwnicy jednego z bloków skąd ukradł min. sprzęt elektroniczny i felgi z oponami o wartości prawie 3 tysięcy złotych. Na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentacje fotograficzną oraz zebrał ślady, które miały pomóc w zatrzymaniu sprawcy.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Praca funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania 28-latka, bez stałego miejsca zamieszkania oraz odzyskania większości skradzionych przedmiotów.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, za co mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe