Tragiczny wypadek w Pietrzwałdzie

  • 11.01.2017, 19:27 (aktualizacja 11.01.2017, 19:29)
  • redakcja
Tragiczny wypadek w Pietrzwałdzie KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Sztumu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Pietrzwałd, gdzie kierowca suzuki wpadł w poślizg i uderzył w znak, po czym dachował. Podróżująca autem 89-letnia mieszkanka gminy Dzierzgoń poniósł śmierć na miejscu, 67-letni kierowca z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Wczoraj ok godziny 17.00 sztumscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym w miejscowości Pietrzwałd, gdzie suzuki dachowało. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci i służby ratownicze. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 67-letni mieszkaniec gminy Dzierzgoń, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył czołowo w znak a następnie dachował. Podczas zdarzenia panowały trudne warunki na drodze. Niestety podróżująca autem 89-latka zginęła na miejscu, natomiast 67-letni pasażer z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy, przesłuchali świadka zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają szczegóły wypadku. Policjanci wciąż przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przy tak zmiennych warunkach pogodowych koła szybko tracą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych - od decyzji, które podejmujemy.

KWP Gdańsk

_redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe