Cykl piłkarskich turniejów dla dzieci w Potęgowie

  • 01.02.2017, 08:50
  • UG Potęgowo
Cykl piłkarskich turniejów dla dzieci w Potęgowie UG Potęgowo

Podziel się:

Oceń:

Już po raz trzeci młodzieżowy klub piłkarski KS Potęgowo przy wsparciu Gminy Potęgowo organizuje cykl turniejów dla dzieci, które rozgrywane będą przez kolejne trzy soboty lutego (4, 11 oraz 18 lutego). Na hali Zespołu Szkół w Potęgowie zobaczymy niemal 270 zawodników i zawodniczek.
Pierwszy turniej dla rocznika 2008 i młodsi odbędzie się w sobotę 4 lutego. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10:00. W zmaganiach udział potwierdziły: KS Potęgowo ( z racji gospodarza wystawia 2 zespoły), Byki Słupsk, KS Damnica, Błękitni Łęczyce, Młode Orły Łeba, Dębnickie Orły Dębnica Kaszubska.
 
Tydzień później 11 lutego o godz. 9:00 rozpocznie się drugi z trzech turniejów o Puchar Prezesa KS Potęgowo. Tym razem do rywalizacji przystąpi rocznik 2006/2007. W turnieju zagrają cztery drużyny z powiatu słupskiego: 2xKS Potęgowo, Byki Słupsk, Dębnickie Orły Dębnica Kaszubska; trzy drużyny z powiatu lęborskiego: Lew Lębork, LKS Łebunia, Chrobry Charbrowo; dwa zespoły z powiatu wejherowskiego: Huzar Choczewo, Błękitni Łęczyce; oraz "rodzynek" z powiatu szczecineckiego: Hubertus Biały Bór.
 
Trylogię z młodzieżową piłką graną w Potęgowie zamknie turniej rocznika 2004/2005, który rozpocznie się 18 lutego o godz. 10:00. Chęć przystąpienia do rywalizacji potwierdziły: 2xKS Potęgowo , Szansa Siemianice, Echo Biesowice, Lipniczanka Lipnica, Młode Orły Łeba oraz Dolina Speranda Gałąźnia Wielka.
 
Organizatorzy przygotowali szereg drużynowych i indywidualnych wyróżnień. W trakcie zawodów pojawi się widowiskowa nowość - nagradzana indywidualnie, specjalna konkurencja techniczna, wzorowana na telewizyjnym show piłkarskim.  Serdecznie zapraszamy do kibicowania!
UG Potęgowo

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe