Nietrzeźwy mieszkaniec Kartuz zaatakował policjantów

  • 06.02.2017, 13:28 (aktualizacja 06.02.2017, 13:35)
  • KWP Gdańsk
Nietrzeźwy mieszkaniec Kartuz zaatakował policjantów KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Do policyjnego aresztu trafił 38-letni mieszkaniec Kartuz. W czasie interwencji mężczyzna był bardzo agresywny i uderzył jednego z policjantów. Takie zachowanie spotkało się z natychmiastową reakcją policjantów, którzy obezwładnili mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek ok. godz. 16-tej policjanci pojechali na interwencję gdzie nietrzeźwy mężczyzna awanturował się i groził swoim bliskim. Gdy policjanci przyjechali na miejsce agresywny mężczyzna rzucił się na nich i uderzył jednego z nich. Takie zachowanie spotkało się z natychmiastową reakcją policjantów, którzy obezwładnili mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu.

Mężczyzna przez cały czas był bardzo agresywny i wulgarny. Szarpał się i obrażał policjantów. Jak się okazało, 38-latek miał w organizmie ponad dwa alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty znęcania się nad rodziną oraz czynnej napaści na interweniujących policjantów. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe