Śmiertelny wypadek pomiędzy Starym Polem a Malborkiem

  • 14.02.2017, 14:44
  • KWP Gdańsk
Śmiertelny wypadek pomiędzy Starym Polem a Malborkiem KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Malborka ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Starym Polem a Malborkiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen New Beetle prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem i bokiem uderzyła w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Kierująca volkswagenem poniosła śmierć na miejscu. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

W poniedziałek (13 lutego br.) przed godziną 17-tą dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Starym Polem a Malborkiem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Posterunku Policji w Starym Polu, funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej przesłuchali świadków, a funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letnia mieszkanka powiatu malborskiego kierująca volkswagenem new beetle na prostym odcinku drogi, z niewiadomych przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem i bokiem uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Mercedes. Kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga krajowa nr 22 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe